DatumBeschrijvingStart
vrijdag
20 april 2018
Folkbal Brugge
8000 Brugge
21:00 Novar
21:00
vrijdag
20 april 2018
Folkbal Gijzegem @ Parochiaal Centrum Hofstade
Hofstade-Dorp 10, 9308 Gijzegem
19:00 Dansinitiatie | 21:00 Deya XL | 23:15 Les Bottines Artistiques
19:00
zondag
22 april 2018
Folkbal & Jam Lasne @ Au Chêne de Renipont
Chaussée de Rixensart 7, 1380 Lasne
18:00 Monsieur Fruits
18:00
dinsdag
24 april 2018
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:30 Dansinitiatie | 21:45 Novar | 00:00 Jam
20:30
vrijdag
27 april 2018
Folkbal Tollembeek
1570 Tollembeek
19:00 DroneMatic
19:00
zaterdag
28 april 2018
Volkdansbal Dilbeek @ Saviocentrum
Staionsstraat 275, 1700 Dilbeek
20:00
zaterdag
28 april 2018
Folkbal Brugge @ brugge
astridlaan 86, 8000 Brugge
19:30 Dansinitiatie | 20:30 Gotzya
19:30
zaterdag
28 april 2018
Feest van de folk Dranouter
8951 Dranouter
23:45 Gooikestra
23:45
zondag
29 april 2018
Folkbal Watermaal-Bosvoorde @ Salle du Parvis
Avenue des Archiducs 68, 1170 Watermaal-Bosvoorde
17:30 Duo Noordwest
17:30
maandag
30 april 2018
Baleynbal Belsele @ 't Ey
Koutermolenstraat 6b, 9111 Belsele
21:00 Elèves De Muziekacademie St-niklaas Samwd
21:00
maandag
30 april 2018
Folkbal Westerlo @ Café 't Centrum
Boerenkrijglaan 24, 2260 Westerlo
20:00 Het Brabants Volksorkest
20:00
dinsdag
01 mei 2018
Poelbal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
15:00 Dansinitiatie | 16:00 Poelbal Orkest | 17:30 Duo De Schepper/sanczuk
15:00
vrijdag
04 mei 2018
Folkbal Genk
Zagerijstraat 42, 3600 Genk
20:00 Dansinitiatie | 21:00 Samenspelklas | 21:45 Ancolie | 23:00 Duo Thézé
20:00
zaterdag
05 mei 2018
Boombal intiem Gent @ Sint-Lievenscollege
Volmolenstraat , 9000 Gent
20:00 Lir | 21:15 Duo Claranbaux - Geerinck | 23:15 Trio Dhoore
20:00
zaterdag
05 mei 2018
Queimada Sint-Gillis @ Maison du Peuple
Parvis de St-Gilles 37/39, 1060 Sint-Gillis
21:30 A Contrabanda | La Lanterne
21:30
woensdag
09 mei 2018
Feest van de folk Gooik
1755 Gooik
20:00
vrijdag
11 mei 2018
Folkbal Diest @ De Pit Diest
Veemarkt 11, 3290 Diest
14:00 Dansinitiatie | 16:30 Filenko | 18:30 Trio 14 | 20:00 Eric Thézé & Wouter Vandenabeele | 22:00 Deux sans Frontières | 23:30 Lyradanz
14:00
zaterdag
12 mei 2018
Folkbal Diest @ De Pit Diest
Veemarkt 11, 3290 Diest
10:00 Dansinitiatie | 16:30 En Cadencia | 18:30 Vonkkayts | 20:00 Snaarmaarwaar | 22:15 Deya | 23:30 Ballsy Swing
10:00
woensdag
16 mei 2018
Jam Antwerpen
2000 Antwerpen
20:00
donderdag
17 mei 2018
NOCHE DE RUMBA RUSSIA Tournai @ La Petite Fabrique
Rue du Moulin 16, 7500 Tournai
20:30 o Les Sourds y dansent | 22:00 Karl Hlamkin and Davay Zabuhaem Orchestra
20:30
zaterdag
19 mei 2018
Palletfolk Doel @ De Doolen, Engelsesteenweg 8 Doel
Engelsesteenweg 8, 9130 Doel
14:00 Fanteyfare | 15:30 Volksdansgroep Ossaart | 17:00 Your Favorite House Garden Kitchen Orchestra | 18:00 BlueMaxx | 20:00 Brisk | 22:00 Scotch
14:00
zaterdag
19 mei 2018
Fest-noz Evere @ Espace Toots
rue Stuckens 125, 1140 Evere
20:00 Claude Fagel | Duo Guillou/belliard | Duo Gauguin
20:00
zondag
20 mei 2018
Celtic Evening Zingem @ De Griffel
Ouwegemsesteenweg 90, 9750 Zingem
19:30 Lir | 21:00 Lakshmi | 22:30 Dalliance
19:30
vrijdag
25 mei 2018
Boombal Antwerpen @ CC Deurne
Frans Messingstraat 36, 2000 Antwerpen
20:15 Dansinitiatie | 21:30 Embrun | 23:30 Solune Duo
20:15
vrijdag
25 mei 2018
Folkbal Brugge
8000 Brugge
20:00 Tanara | 21:30 Mandolinman
20:00
zaterdag
26 mei 2018
Bal XL Etterbeek @ GC De Maalbeek
Hoornstraat 97, 1040 Etterbeek
21:00 Naragonia | 23:15 Solune
21:00
zondag
27 mei 2018
La Cabane Watermaal-Bosvoorde @ Maison Haute
Place A. Gilson 2, 1170 Watermaal-Bosvoorde
18:45 Sous Le Pont
18:45
zaterdag
02 juni 2018
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:30 Dansinitiatie | 21:45 Hot Griselda | 00:00 Les Bottines Artistiques
20:30
zondag
03 juni 2018
Folkbal Watermaal-Bosvoorde @ Salle du Parvis
Avenue des Archiducs 68, 1170 Watermaal-Bosvoorde
17:30 Duo Noordwest
17:30
zaterdag
09 juni 2018
Folkbal Herk-de-Stad @ De Markthallen
Markt 2, 3540 Herk-de-Stad
20:00 Mandolinman | 22:15 Les Yeux De Lilas
20:00
zaterdag
09 juni 2018
Folkbal Colfontaine @ Centre Culturel
rue du Peuple 3, 7340 Colfontaine
20:30 Boutons | Korvenn Trio
20:30
woensdag
13 juni 2018
Jam Antwerpen
2000 Antwerpen
20:00
zaterdag
23 juni 2018
Boombal intiem Bornem @ GC Hingene
Edmond Vleminckxstraat 73, 2880 Bornem
20:00
zondag
24 juni 2018
La Cabane Watermaal-Bosvoorde @ Maison Haute
Place A. Gilson 2, 1170 Watermaal-Bosvoorde
18:45 La Tocamos
18:45
dinsdag
26 juni 2018
Boombal Gent @ De Centrale
Ham 72, 9000 Gent
20:30 Dansinitiatie | 21:45 Zigo | 00:00 Jam
20:30
vrijdag
27 juli 2018
Folkbal Zedelgem
8210 Zedelgem
Ray Cooper | Marc Lang | Ialma
20:00
zaterdag
28 juli 2018
Folkbal Zedelgem
8210 Zedelgem
Naragonia Quartet | Faran Flad | Elanor | Thalamus | Anxo Lorenzo | Variomatic | Ashels
20:00
zondag
29 juli 2018
Folkbal Zedelgem
8210 Zedelgem
Sirus | Donder In 't Hooi | De Temps Antan | Thalamus | Calum Stewart Trio | Kadril
20:00
zaterdag
20 oktober 2018
Bal Experience Dranouter @ 't Folk
Dikkebusstraat 234, 8951 Dranouter
20:00