DatumNaamPlaatsGroepen
zaterdag
01 februari 2020
Stanistil FolkbalRudolf Steinerschool Wijgmaal
Privaatweg 7
3018 Wijgmaal
19:00 Dansinitiatie
20:00 Tribal Jâze
22:30 Geronimo
Geronimo =
Jeroen Geerinck on Acoustic guitar + a bunch of live recorded loops & a set of guitar & ...

zaterdag
01 februari 2020
Queimada1060 Sint-Gillis19:30 Diaton
21:30 Adar Duo
zaterdag
01 februari 2020
FolkbalCentre Le Fanal
rue Joseph Stallaert 6
1050 Elsene
19:00 Muzikanti Fs Ostroha
woensdag
05 februari 2020
FolkbalFamilia Gooik
Bronnenweg 2
1755 Gooik
21:00 Glaneurs de sons

"Glaneurs de sons" is een passionele dialoog tussen twee muzikanten in dienst van de dans. Het rep...

vrijdag
07 februari 2020
Folkballe Cinex
r. St Nicolas
5000 Namur
zaterdag
08 februari 2020
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
20:30 Dansinitiatie
21:45 Beat Bouet Trio
Folkbal / Fest noz (Frankrijk) - Zaterdag 22u - TENT1
Muzikanten :
Faya Gur (zang)
T Burt / Trist...


00:00 Geronimo
Geronimo =
Jeroen Geerinck on Acoustic guitar + a bunch of live recorded loops & a set of guitar & ...

zaterdag
08 februari 2020
FolkbalSalle Jules Collette
rue des Combattants 16
1301 Bierges
20:30 De Vlier
Volksbalmuziek, met allerhande Europese dansen , wals, mazurka,schottisch,polka,jig, enz en eenvoudi...

zondag
09 februari 2020
Bal folk BlowzabellaLe Rideau Rouge
Route de Renipont 70
1380 Lasne
18:30 Dansinitiatie
19:30 Blowzabella
Blowzabella is a band that produces an inimitable, driving drone-based sound played with a fabulous ...

zondag
09 februari 2020
FolkbalSalle du Parvis
Avenue des Archiducs 68
1170 Watermaal-Bosvoorde
17:30 Duo Noordwest
vrijdag
14 februari 2020
Folkbal4520 Wanze20:30 Dansinitiatie
zaterdag
15 februari 2020
Ol da Folk8000 Brugge21:00 Het Brabants Volksorkest
De traditionele muziek is de levensdrug voor de muzikanten van het Brabants Volksorkest. Het Brabant...

zaterdag
15 februari 2020
FolkbalCentre Le Fanal
rue Joseph Stallaert 6
1050 Elsene
zaterdag
15 februari 2020
Folkbal5000 Namur
zondag
16 februari 2020
Bal Enfants + AdultesCC Ans
Place des Anciens Combattants 1
4432 Alleur
15:00 Zim Boum Trad
Depuis la nuit des temps, les hommes ont toujours dansé.
Danser, c’est essentiel, cela fait part...


16:30 Folk à Donf
vrijdag
21 februari 2020
Folkballe Tiroir des Saveurs
maison de la culture
6900 Marche-en-Famenne
20:30 Wall Street
BAL FOLK (Belgique [Wallonie])

zaterdag
22 februari 2020
Bal@HerkDe Markthallen
Markt 2
3540 Herk-de-Stad
19:30 Dansinitiatie
Anne Op Hang
zondag
23 februari 2020
Boeuf folk à la Salle DublinSalle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13
1050 Elsene
19:00 boeuf
Jamsessie, neem gerust je eigen instrument mee

zondag
23 februari 2020
La CabaneMaison Haute
Place A. Gilson 2
1170 Watermaal-Bosvoorde
16:30 Dansinitiatie
La Compagnie
18:45 Compagnie D'elias
woensdag
26 februari 2020
Poelbal9000 Gent21:00 Poelband
De PoelBand zijn de overenthousiaste studenten van de, jawel, Folkafdeling van de Poel in Gent. Van ...


23:00 Duo De Schepper-Sanczuk
zaterdag
29 februari 2020
Folkbal - ComSiBalRudolf Steinerschool Wijgmaal
Privaatweg 7
3018 Wijgmaal
19:00 Dansinitiatie
20:00 Hartwin Dhoore
22:30 Trio14
14 snaren, 2 violen en gitaar

zaterdag
29 februari 2020
Bal FolkRue de Gaët 25 1320 Beauvechain
rue de Gaët 25
1320 Beauvechain
19:00 Dansinitiatie
20:30 Bal et Gambettes
vrijdag
06 maart 2020
Folkballe Cinex
r. St Nicolas
5000 Namur
20:00 Ou Sans
zaterdag
07 maart 2020
Folkbalmoulin Klepper
r.du Moulin 12
6840 Neufchâteau
20:30 Varsågod
(Zweden)


Les Lucioles
zaterdag
07 maart 2020
M'Eire Morough FolkfestiBalBelgica Bis
Kerkstraat 115
9200 Dendermonde
19:30 Dansinitiatie
20:00 Cecilia
Cecilia speelt dansante balfolk-muziek met doedelzak, diatonisch accordeon, draailier & cister.


22:00 Airboxes
Airboxes is het gloednieuwe project van accordeonisten Guus Herremans (Les Bottines Artistiques, La ...

vrijdag
13 maart 2020
Folkbalzaal Flèèketaer
zaal Fl èèketaer
3600 Genk
20:00 Dansinitiatie
Elena Groep 1
zaterdag
14 maart 2020
Folkbalsalle Jacques Brel
rue Delloye
4520 Wanze
19:45 Dansinitiatie
Shiilelagh
zondag
15 maart 2020
Bal & Basta!Pianofabriek
Fortstraat 35
1060 Sint-Gillis
16:00 Les Bottines Artistiques
Les Bottines Artistiques is een duo bestaande uit Pavel Souvandjiev (viool) en Guus Herremans (Chrom...


18:00 maaltijd
maaltijd


19:30 Snaarmaarwaar
Reeds 5 jaar timmeren de mannen van Snaarmaarwaar aan de weg. Met hun mix van eigen nummers en tradi...

vrijdag
20 maart 2020
Folkbal4432 Alleur20:15 Dansinitiatie
Andrea Capezzuoli
zaterdag
21 maart 2020
Queimada1060 Sint-Gillis19:30 Airboxes
Airboxes is het gloednieuwe project van accordeonisten Guus Herremans (Les Bottines Artistiques, La ...


21:30 Hoctomoz
On peut dire que le hasard fait bien les choses. Hoctomoz, c’est ainsi trois musiciens qui se sont...

zaterdag
21 maart 2020
FolkbalZaal Post
Kalkhostraat 25
9800 Deinze
19:30 Dansinitiatie
20:30 Folkband KADE Deinze
21:30 Balbuzar
zondag
22 maart 2020
Boeuf folk à la Salle DublinSalle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13
1050 Elsene
20:00 boeuf
Jamsessie, neem gerust je eigen instrument mee

zondag
22 maart 2020
FolkbalSalle du Parvis
Avenue des Archiducs 68
1170 Watermaal-Bosvoorde
17:30 Duo Noordwest
dinsdag
24 maart 2020
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
zaterdag
28 maart 2020
Ol da Folk8000 Brugge20:00 Johan Merckx
22:00 Duo Praet-masure
zaterdag
28 maart 2020
Grand Bal du PrintempsFerme de Froidmont
Chemin du Meunier 38
1330 Rixensart
20:00 Duo Bornauw De Neck
21:15 CoumoSèm
22:30 Duo Bornauw De Neck
zondag
29 maart 2020
La CabaneMaison Haute
Place A. Gilson 2
1170 Watermaal-Bosvoorde
16:30 Dansinitiatie
vrijdag
03 april 2020
Folkballe Tiroir des Saveurs
maison de la culture
6900 Marche-en-Famenne
20:30 La Marmite Folk
zaterdag
04 april 2020
Bal@HerkDe Markthallen
Markt 2
3540 Herk-de-Stad
20:00 Dansinitiatie
Sprinkle Blizzard
Belgi
-
Duo
vrijdag
10 april 2020
Folkballe Cinex
r. St Nicolas
5000 Namur
20:00 Accordance
zaterdag
11 april 2020
Bal XLGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
05:30 I Fratelli Tarzanelli
The Tarzanelli Brothers band springs from the natural agreement between the violin and the accordion...


07:30 La Jupette Barbue
vrijdag
17 april 2020
2e Folk festival Leuven - ComSiBalRudolf Steinerschool Wijgmaal
Privaatweg 7
3018 Wijgmaal
19:00 Dansinitiatie
20:30 Bal de l'éphémère
le "Bal de l’Éphémère" est né de l'envie commune de proposer un répertoire à danser "trad" s...


23:00 Duo Mackie/Hendrix
Lies Hendrix, een Belgische accordeoniste die wereldmuziek studeert aan het conservatorium in Göteb...


01:00 Jam Folk
Boeuf

zaterdag
18 april 2020
2e Folk festival Leuven - ComSiBalRudolf Steinerschool Wijgmaal
Privaatweg 7
3018 Wijgmaal
10:30 Workshop Zweedse Dans Aurélie Giet
Échappée nordique : un petit tour en Suède...
En 2010, dans le cadre de son master en anthropolo...


10:30 Workshop Koppeldansen Eva Öyven J.
Ik ben Eva Öyven Janotta. Als danstherapeut in opleiding bied ik danstherapeutische zelfervaring aa...


15:00 Korvenn Trio
Ce trio de musique à danser de Bretagne et d’ailleurs partage depuis quelque temps son envie irr...


19:00 Duo Abbas-Thézé
21:30 Mia Marin
Mia Marin is well known as a lively and exuberant musician from Värmland in Sweden.


00:00 Duo Thézé
02:00 Jam Folk
Boeuf

zondag
19 april 2020
2e Folk festival Leuven - ComSiBalRudolf Steinerschool Wijgmaal
Privaatweg 7
3018 Wijgmaal
10:30 Workshop koppeldansen Carl Bosch
Dansen is het vuur van mijn leven, ik heb mijn eerste danservaring opgedaan in de traditionele volks...


13:00 Kv Express
KV Express is op korte tijd uitgegroeid tot een vaste waarde aan het balfirmament. Spilfiguur Sophie...


15:30 Duo Besson - Rio
Le duo Besson Rio présente une musique acoustique à danser, pleine d'influences traditionnelles et...


18:00 Duo Montanaro Cavez
Een Castagnari drierijer met 18 bassen in notelaar, gestemd in sol do en met semi-swingakkoorden voo...

zondag
19 april 2020
Boeuf folk à la Salle DublinSalle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13
1050 Elsene
20:00 boeuf
Jamsessie, neem gerust je eigen instrument mee

zondag
19 april 2020
La CabaneMaison Haute
Place A. Gilson 2
1170 Watermaal-Bosvoorde
16:30 Dansinitiatie
18:45 Noemie
zondag
19 april 2020
Folkbal4520 Wanze14:30 Dansinitiatie
Fred Zibeline And Friends
zaterdag
25 april 2020
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
zaterdag
25 april 2020
Folkbal4432 Alleur20:15 Dansinitiatie
zondag
26 april 2020
Folkbal1380 Lasne
zondag
26 april 2020
Bal folkLe Rideau Rouge
Route de Renipont 70
1380 Lasne
19:30 Cam&Léon
vrijdag
01 mei 2020
Folkballe Cinex
r. St Nicolas
5000 Namur
20:00 Les Glaneurs De
zaterdag
09 mei 2020
Bal XLGC De Maalbeek
Hoornstraat 97
1040 Etterbeek
05:30 Broes
07:30 Cocanha
zondag
10 mei 2020
FolkbalSalle du Parvis
Avenue des Archiducs 68
1170 Watermaal-Bosvoorde
17:30 Duo Noordwest
vrijdag
15 mei 2020
Ol da Folk8000 Brugge21:00 Follia!
zaterdag
16 mei 2020
QueimadaMaison du Peuple
Parvis de St-Gilles 37/39
1060 Sint-Gillis
19:00 La Contrabanda
zaterdag
16 mei 2020
Folkbalsalle Jacques Brel
rue Delloye
4520 Wanze
19:45 Les Voisins Trio
zondag
17 mei 2020
Boeuf folk à la Salle DublinSalle Dublin, rue de Dublin 13, 1050 Elsene
rue de Dublin 13
1050 Elsene
20:00 boeuf
Jamsessie, neem gerust je eigen instrument mee

zondag
17 mei 2020
FolkbalMaison Haute
Place A. Gilson 2
1170 Watermaal-Bosvoorde
16:30 Dansinitiatie
18:45 Elanor
De folkgroep Elanor is ontstaan in het volksmuziekdorp Gooik, waar ook de wonderlijke bacteriën han...

zaterdag
23 mei 2020
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
vrijdag
05 juni 2020
Folkballe Cinex
r. St Nicolas
5000 Namur
20:00 De Bouche À
vrijdag
19 juni 2020
Folkballe Tiroir des Saveurs
maison de la culture
6900 Marche-en-Famenne
zondag
21 juni 2020
FolkbalSalle Val de Mehaigne
Rue Val Notre-Dame 323
4520 Moha
19:45 Dansinitiatie
Les Voisins Trio
dinsdag
23 juni 2020
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
vrijdag
03 juli 2020
Folkballe Cinex
r. St Nicolas
5000 Namur
20:00 Duo
zaterdag
15 augustus 2020
Benenwerk8000 Brugge
vrijdag
02 oktober 2020
Folkballe Cinex
r. St Nicolas
5000 Namur
20:00 Manäcken
vrijdag
06 november 2020
Folkballe Cinex
r. St Nicolas
5000 Namur
20:00 Manäcken
zaterdag
05 december 2020
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
vrijdag
11 december 2020
Folkballe Cinex
r. St Nicolas
5000 Namur
20:00 Manäcken
dinsdag
29 december 2020
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
woensdag
30 december 2020
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent
donderdag
31 december 2020
BoombalDe Centrale
Ham 72
9000 Gent